Nedirkibu

WhatsApp'ta Engellendiğinizi Nasıl Anlayabilirsiniz? WhatsApp'ta Engelleyenleri Görmek!

-- sponsor içerik --

---
WhatsApp'ta Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

WhatsApp kullanıcılarının en büyük sıkıntılarından biriside şüphesiz engellenip engellenmediklerinden emin olamama konusudur.

Peki WhatsApp’ta birinin sizi engellendiğini nasıl anlayabilirsiniz?

Aslında engellendiğinizi bir kaç yöntemle anlayabilirsiniz. Mesela engellendiğinizi anlamak için aşağıdaki yöntemleri sırasıyla uygulamaya koyulabilirsiniz.

Sizi engelleyen kişinin son görülme zamanını ve çevrimiçi durumunu göremezsiniz.
Sizi engellediğini düşündüğünüz birisinin profil resmini göremezsiniz.
Birisine göndereceğiniz mesaj tek tik olarak kalır ve çift tik olmaz. Yani karşı tarafa mesaj gönderilir ama engellendiğiniz için mesajınızı göremez.
Tanıdığınız bir kişinin telefonundan sizi engelleyenin WhatsApp profilini kontrol ettiğinizde tüm bilgiler normal görünüyor, sizde ise anormal görünüyorsa engellenmiş olduğunuz kanısı doğru demektir.

Tüm bu yöntemler doğrultusunda kontrollerinizi gerçekleştirip engellenip engellenmediğinizi rahatça anlamak mümkün olacaktır.


-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)