Nedirkibu

Periscope Nedir, Periscope Kayıt Ol, Periscope Nasıl Kullanılır?

-- sponsor içerik --

---
Periscope Nedir, Periscope Kayıt Ol, Periscope Nasıl Kullanılır?
Periscope , Twitter’ın internet üzerinden canlı yayın yapmasını sağlayan sosyal bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Periscope üzerinden yapılan canlı yayınlar tüm kullanıcılar tarafından izlenebilmekte.

Periscope Nasıl Kullanılır?

Periscope’u kullanmak için ilk önce Twitter hesabınızın olması gerekiyor. Twitter ile Periscope'a giriş yaptıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayıp canlı yayınlar yapabilirsiniz.

>> BILGISAYARDAN PERISCOPE YAYINLARINI İZLEME

Periscope Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Periscope üzerinden canlı yayın yapmak için; uygulamanın alt bölümünde bulunan kamera simgesine tıklamanız gerekiyor. Bu bölüme tıkladıktan sonra; canlı yayınınızın gizli olup olmayacağını, konumun bildirilip bildirilmeyeceğini ve Twitter’da paylaşılıp paylaşılmayacağını seçip “Start Broadcast”e tıklayıp canlı yayına başlayabilirsiniz.

Periscope'un ayarlar bölümündeki Autosave seçeneği ile canlı yayınlarınızı telefonunuza da kaydedebilirsiniz.

>> PERISCOPE 'DE CANLI YAYIN NASIL YAPILIR?

Twitter'ın canlı yayın uygulaması Periscope'a Türkçe desteğiyle birlikte birçok yeni özellik geldi.

Periscope HARİTA ÖZELLİĞİ

Artık Türkçe dil özelliğine kavuşan Periscope'ta en önemli yeniliklerden biri de harita özelliği oldu. Periscope kullanıcıları artık konum bilgisi paylaşan kullanıcıları harita üzerinde görebilecek. Kullanıcılar böylelikle yakınlarındaki yayın yapanları izleme şansı bulacak.

Periscope YAYIN TEKRARLARI

Periscope'a yeni gelen özelliklerden dikkat çekici diğer bir özellik ise, yeniden oynatma özelliği oldu. Kullanıcılar artık Periscope'ta sona eren yayınları tekrar izleyebilecek.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

4 yorum

avatar

Periscope üzerinden lig tv izlenebiliyor mu_?

avatar

Periscope artık kadınların erkeklerin birbirini pazarlamasına yarayan bir platform haline geldi.Çocuklarınıza periscope a üye olmalarına izin vermeyin.anne babalara önemle duyurulur.

avatar

Evet periscope ile canlı maç izleyebilirsin, tabiki yayın yapan olursa :)

avatar

Bilgisayardan Periscope İzle , Nedir , Periscope , Periscope İzle , Periscope Nedir , Periscope Video İzle » Periscope Nedir, Periscope Kayıt Ol, Periscope Nasıl Kullanılır?

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search