Bilgisayardan Periscope Yayınlarını İzleme

Liglerin başlaması ile birlikte Son günlerin en gözde uygulamalarından birisi olan periscope , internet üzerinden canlı yayın yapabileceğiniz bir uygulamadır. Peki bilgisayardan veya Smart Tv özelliği olan televizyonlardan Periscope'yi izleyebilirmisiniz?

Periscope Nedir? Periscope Ne işe yarar?

Öncelikle Periscope, Twitter'ın yeni canlı yayın uygulamasıdır. Telefonunuz ile çevrenizde olup biteni Twitter üzerinden arkadaşlarınızla veya tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.

Periscope ile yapılan canlı yayınlar varsayılan olarak tüm kişiler tarafından görülebilir. Fakat dilerseniz Periscope  ile yapılan canlı yayınları gizlemeniz mümmkün.

Siz canlı yayına başladığınızda sizi takip edenler otomatik olarak bildirim alırlar. Başkaları yaptıkları canlı yayınlara sizi davet edebilirler.

>> PERISCOPE YAYINLARINI TV'YE AKTARMA YOLLARI!

Takip ettiğiniz kişilerden biri canlı yayın yapmaya başladığında sizi özel olarak özel canlı yayına davet edebilir

Periscope yayınlarını pc'den izleyebilir miyim?
Periscope sitesinden canlı yayın akışları bulunmuyor ama yayınları anlık olarak çekip sizlere sunun bir site mevcut. Perisearch sitesinde o anda bulunan canlı yayınları izleyebilir,dillere göre kategorize edebilir,en fazla izlenen yayınlara bakabilir kullanıcıların takipçi sayısı kalp sayısı periscope paylaşımlarını izleyebilirsiniz.

>> PERISCOPE SMART TV'DEN İZLENEBILIR MI?

Perisearch web sitesi : http://www.perisearch.net/
-- sponsor içerik --

---