Nedirkibu

Periscope Yayınlarını Tv'ye Aktarma Yolları!

-- sponsor içerik --

---
Periscope yayınlarını Televizyondan izleme
Periscope yayınlarını telefonunuzun ekranından değilde Televizyonunuzdan izlemek istiyorsanız aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz!

1-Periscope yayınlarını Smart Tv'den izleyebilir miyim?

Periscope sitesinden canlı yayın akışları bulunmuyor ama yayınları anlık olarak çekip sizlere sunun bir site mevcut. Perisearch sitesinde o anda bulunan canlı yayınları izleyebilir,dillere göre kategorize edebilir,en fazla izlenen yayınlara bakabilir kullanıcıların takipçi sayısı kalp sayısı periscope paylaşımlarını izleyebilirsiniz.Bazı tvlerde flash videoları desteklemediğinden periscope yayınlarını ve bazı videolar izlenememektedir.

Diğer yöntemler ise Cep telefonundan Tv ye görüntü aktarımıdır. Televizyonunuzun ekranında ki leri tv ye aktararak Periscope'yayınlarını TV de izleyebilirsiniz. Ayrıntıları aşağıdadır.

2-HDMI Kablo ile Android ekranı TV’ye nasıl aktarılır ?

HDMI kablo ile cep telefonunuzun görüntüsünü TV’ye aktarabilirsiniz. Ancak Laptop için kullanılan HDMI kablo ile bunu yapamazsınız. Telefon- TV için olan Micro Usb’li HDMI Kablosu edinmeniz gerekmekte. Google’da Micro HDMI araması yaparak bu kablolara ulaşabilirsiniz. Fiyatı 8 TL’den 50 TL’ye kadar çıkabilmekte.

3-Android uygulaması kullanarak Ekranı TV’ye yansıtmak:

DLNA Teknolojini kullanarak Android cep telefonunuzu kablosuz bir şekilde TV’ye aktarabilirsiniz. Çoğu yeni nesil telefonda bu özellik gelmektedir. Örneğin Samsung cep telefonlarında Allshare tarzı uygulamalar sunulmakta. Bu uygulamaları kullanarak kablo kullanmadan tv ile bağlantı kurabilirsiniz. Bu konu ile ilgili aşağıdaki bağlantıdan açıklamaları okuyabilirsiniz.

>> SCREEN MIRRORING NEDIR? SCREEN MIRRORING NE İŞE YARAR?

İlgili Bilgiler:Periscope Smart Tv İzle, Periscope İzle, Tv Periscope İzle, Periscope Maç İzle, Smart Tv Periscope Maçları İzle, Canlı Periscope Televizyondan İzle, Periscope Smart Tv Nedir

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

3 yorum

avatar

Ben numara ile giriş yapıyorum. Yeni bir numara ile aynı hesabımı kullanmaya devam edebilir miyim? Hattım kapandı artık giriş yapamıyorum ama kullandığım hesabı da kaybetmek istemiyorum

avatar

Periscope hesabınızdan bahsediyorsanız farklı bir numara ile aynı hesaba ulaşamazsınız.

Periscope uygulamasına Twitter adresiniz veya cep telefonu numaranızla kayıt olabilirsiniz.

Twitter hesabınızla kayıt olduysanız sıkıntı yok, ancak eski telefon numarası ile farklı bir telefondan giriş yaparsanız sistemden doğrulama mesajı gönderilecektir. Mesaj size ulaşamayacağıda giriş yapmanız mümkün gözükmüyor.

avatar

Periscope ile televizyondan maç yayını izleyebilirmiyiz?

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle