Google'ın Whatsapp'a yeni rakip olarak ilan edilen uygulaması Google Allo nedir? İşte Google Allo hakkında merak edilenler.
Google Allo Nedir?
Arama motoru devi Google, teknoloji konusundaki yatırımlarına devam ediyor. Aramalar üzerinde hedefledikleri sorunsuz kullanıcı deneyimini günlük kullanımda çokca tercih edilen mobil uygulamalara taşımak isteyen Google, iki yıl önce Facebook'un satın aldığı Whatsapp'a rakip olacak bir uygulama olan Google Allo'yu Play Store'da kullanıma açtı.

GOOGLE ALLO İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

GOOGLE ALLO NEDİR?
Öğrenebilen yapısıyla anlık mesajlaşmaları daha eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan Allo, Whatsapp'a göre daha farklı özellikler barındırıyor.

Google Allo özellikleri: 
"Akıllı mesajlaşma uygulaması Google Allo'yla daha çok şey söyleyin, daha çok şey yapın. Çıkartmalar, doodle'lar, KOCAMAN emojiler ve yazdıklarınızla kendinizi daha iyi ifade edin.Allo, yanında Google Asistan'ın önizleme sürümünü de getiriyor.

Mürekkep 
Gönderdiğiniz fotoğraflara doodle veya yazı ekleyerek yaratıcılığınızı gösterin.
Google Allo Nedir?
Google Allo Resimlere Doodle ve Yazı Ekleme

Çıkartmalar 
Bazen sadece bir çıkartma her şeyi anlatır. Google Allo'daki çıkartmalar, dünyanın farklı yerlerinden bağımsız sanatçı ve stüdyolar tarafından tasarlanmıştır.
Google Allo Nedir?
Google Allo Çıkartmalar

BAĞIRIN veya fısıldayın 
Artık kendinizi ifade etmek için BÜYÜK HARFLERLE yazmanıza gerek yok. Basit bir kaydırma hareketiyle düşüncelerinizi daha yüksek veya daha alçak bir sesle ifade edin.
Google Allo Nedir?
Google Allo Bağırın
Akıllı Yanıt 
Mesajları tek bir kelime yazmadan yanıtlayın. Tarzınızı, yazdığınız mesajlardan öğrenen Akıllı Yanıt, mesaj ve fotoğraflara yanıt vereceğiniz zaman yine sizin tarzınızda önerilerde bulunur.
Google Allo Nedir?
Google Allo Akıllı Yanıt
Google asistanınızla tanışın 
Merak ettiklerinizi bulmak ve arkadaşlarınızla plan yapmak için mesajlaşmanızı bölmeye gerek yok. @google yazdığınızda Asistanınız yardıma hazır.
Google Allo Asistan

Gizli mod 
Mesajlarınızı uçtan uca şifrelemeyle gönderin, özel bildirimlerle mesajlaşmalarınızı daha gizli hale getirin ve belirli bir sürenin sonunda silinen mesajlar sayesinde görünme süresini siz belirleyin.
Google Allo Nedir?
Google Allo Gizli Mod
-- sponsor içerik --

---