Elma Sirkesi Saç Uzatma Nasıl Yapılıyor?

Nedirkibu.com
Saçınızı uzatmak mı istiyorsunuz? Sirkenin saçlar üzerinde çok fazla yaraları vardır. Mesela elma sirkesi saç yapısı için çok sağlıklı olduğu, uzmanlar tarafından belirtilmektedir.

Elma Sirkesi Saç Uzatma Nasıl Yapılıyor?
Elma Sirkesi ve Saç Uzatma

Gelelim nasıl uygulayacağımıza;

  • Elma sirkesini, saç diplerinize masaj yolu ile her tarafına yönlendirin. Daha sonra, en az yarım saat saçınızda bekletin.
  • Bekleme esnasında ince bir tülbent ile saçınızı kapatın. Hava almaması daha hızlı uzaması için, saç köklerini besleyecektir. Daha sonra ılık su ile iyice durulayın. Sakın o gün için saçınıza şampuan eklemeyin. 
  • Sadece duru su ile durulayarak, beslenmesini sağlayın. 
  • Ertesi sabah, dilediğiniz gibi saçınızı şampuanlayarak yıkayın. 
  • Elma sirkesi ile saçlarınızın hızlı uzayacak ve sağlıklı, kepeksiz bir görünüm kazanacaktır. Bu uygulamayı haftada iki kere uygulamanız yeterli olacaktır. Değişimi bir kaç haftada farkedeceksiniz.

Yorum Gönder

0Yorumlar

Değerli Ziyaretci;

1- Bu konu ile ilgili sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve diğer ziyaretçilerimizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

2- Yorumlarınızda sorduğunuz sorular araştırıldıktan sonra cevaplanacaktır. "Bana Bildir" butonu işaretlemeniz halinde sorunuz cevaplandığında bildirim alacaksınız.

3- Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.

Yorum Gönder (0)