Nedirkibu

El ve Ayaklardaki Nasır Nasıl Geçer? Nasır Bitkisel Tedavi Yolları!

-- sponsor içerik --

---
El ve Ayaklarda oluşan nasırlar özellikle de ayaktaki nasırlar ayakta durmakla birlikte ağrı yaparlar. Buda insanın canını sıkar. Nasır ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Bu bilgiler çeşitli internet ve forum sitelerinden alınmıştır.

Nasır Nasıl Geçer, Nasırdan Kurtulanlar.

Nasır ile ilgili problemlerinizde ilk olarak doktora başvurmanızı tavsiye ederiz.


  • Ananası soyun,gece yatarken bir dilim nasırın üzerine gelecek şekilde bağlayın.3-5 gün yapın.siyah tane inciri sap kısmına yakın 1,5 cm kadar mesafeden kesin nasır olan yere sarın buda 3-5 gün yapılacak,çok faydasını görürsünüz.
  • Sarımsağı tuzla ezin gece nasırın olduğu yere bağlayın sabaha kadar dursun.Ben eşime yaptım nasırın kökünü kuruttu.
  • Nasır için muz kabuğunun iç kısmını kaşıkla kazıyın nasır olan yere bağlayıp yatın 2 yada 3.sefer nasırın üstü kabuk gibi oluyor, ben yaptım ve çok şükür bir daha olmadi .

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search