Nedirkibu

Yüzük Genişletmek veya Yüzük Daraltmak Nasıl Yapılır?

-- sponsor içerik --

---
Yüzük Daraltma Ne Kadar, Yüzük Daraltma Nasıl Yapılır? Yüzük Genişletmek Ne Kadar, Yüzük Genişletme Nasıl Yapılır?
Yüzük Genişletmek veya Yüzük Daraltmak Nasıl Yapılır?
Yüzük Genişletmek veya Yüzük Daraltmak Nasıl Yapılır?

Yüzük Genişletmek - Daraltmak Nedir?

Yüzük Nasıl Daraltılır veya Genişletilir bu soruyla ilgili bilgileri Nedirkibu.com da sizlerle paylaşıyoruz.

Zaman içinde kilo aldığımızda, alyansımız elimizi sıkmaya başlar. Gün içinde vücudun şiştiği zamanlarda ise daha fazla rahatsızlık hissetmeye başlarız. Aynı şekilde kilo verdiğimizde ise, alyansımızı, sanki her an düşecekmiş gibi hissederiz. Az miktarda kilo almak yada biraz kilo vermek genelde parmak ölçümüzü çok değiştirmez ancak zaman içinde parmak ölçümüz artık evlendiğimiz zamandaki gibi olmayabilir. Artık alyansımız parmağımızı sıkmaya başlamışsa yada parmağımıza bol geliyorsa, alyansın modelinin uygun olması koşuluyla, o zaman alyansın ölçüsünde değişiklik yapmak mümkün. www.nedirkibu.com/

Parmağımızı sıkan alyansı genişletmek daha kolay bir işlemdir, yüzüğün modelin çok fazla bir bozulma olmaz. Diğer taraftan, bol gelen bir alyansı daraltmak yüzüğün modelinin bozulmasına neden olabilir, çünkü daraltmak için alyansın kesilip tekrar kaynatılması gerekmektedir.
Eğer yüzüğümüz tam tur taşlı ise, bu yüzüğün genişletilmesi yada daraltılması, taşların düşme ihtimali sebebiyle, tavsiye edilmez.

Kısacası yüzüğün esnekliğinden faydalanarak yüzük kalıplar kullanılarak bir miktar genişletilebilir veya  preslenerek bir miktar daraltılabilir.

Tanıdık bir kuyumcu bu işlemler için sizden ücret bile talep etmeyebilir.

>> BIRINE VEYA BIRŞEYE DOKUNUNCA NEDEN ELEKTRIK ÇARPAR?

Aramalar
yüzük daraltma  yüzük genişletme  yüzük nasıl daraltılır  yüzük küçültme  yüzük nasıl genişletilir  yüzük nasıl küçültülür  evde yüzük genişletme  yüzük büyütme nasıl yapılır  yüzük daraltma nasıl yapilir  dar gelen yüzük nasıl genişletilir  yüzük büyütme  yüzük nasıl büyütülür  yüzük genişletme fiyatı  yüzük daraltma işlemi  gümüş yüzük nasıl genişletilir  evde yüzük nasıl genişletilir  gümüş yüzük daraltma  evde yüzük daraltma  dar yüzük genişletme  yüzük genişletme nasıl yapılır  gümüş yüzük nasıl daraltılır  gümüş yüzük daraltılır mı  yüzük genişletilir mi  altın yüzük daraltma  altın yüzük nasıl genişletilir  yüzük küçültme fiyatı  gümüş yüzük genişletme  altın yüzük nasıl daraltılır  bol yüzük nasıl daraltılır  gümüş yüzük genişletilir mi  yüzük daraltma yöntemleri  evde yüzük küçültme  yüzük daraltma nerede yapılır  büyük gelen yüzük nasıl küçültülür  gümüş yüzük küçültme  küçük yüzük nasıl büyütülür  yüzük küçültme yöntemleri  gümüş yüzük büyütme  parmağa büyük gelen yüzük nasıl küçültülür  bol gelen yüzük  parmağa bol gelen yüzük nasıl küçültülür  yüzük bol geliyorsa  büyük yüzük nasıl küçültülür  yüzük büyütme fiyatı  yüzük daraltma fiyatı  yüzük parmağa bol geliyorsa  yüzük küçültme nasıl yapılır  altın yüzük küçültme  geniş yüzük nasıl daraltılır  gümüş yüzük daraltma yöntemleri 
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

5 yorum

Evde kendimiz yüzük daraltıp veya genişletebilirmiyiz?

Cevapla

Evde Deneme sakın yüzüğün şeklini bozarsın. Kuyumcuda 5 dk da hallediyorlar çokta uygun fiyata.

Cevapla

ağaya beleş

Cevapla

yüzüğün altina parmagini skmayacak sekilde bi lastik geçirerek darlastirabilirsin

Cevapla

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)