Nedirkibu

İzdivaç Programlarının Amacı Ne? İzdivaç mı Tiyatromu?

-- sponsor içerik --

---
İzdivaç Programlarının Amacı Ne? İzdivaç mı Tiyatromu?

İzdivaç programlarına katılan kişiler gerçekten evlenmek mi istiyor
yoksa seçilmiş kişiler izleyenlere tiyatromu oynuyor? Bu soru çoğu kişinin sorduğu bir soru. Ancak cevap bulmak biraz zor. Elektrik alamadım cevabı bu programlarda ben evlenmek istemiyorum, biraz daha televizyonda gözükmek ve olursa dizilerde reklamlarda kendime iş bulayım meşhur olayım düşüncesindeler mi?
İzdivaş programlarından birinde son bomba Bayhan oldu!

Star TV'de yayınlanan izdivaç programında rol gereği birlikte oldukları öne sürülen Bayhan ile Hanife arasında sürpriz gelişmeler yaşanıyor.

İzdivaç programında kendisine talip olan Bayhan ile olan birlikteliğiyle adından söz ettiren Hanife, canlı yayında flaş bir soru yöneltti. 

Bayhan'ın Deniz ile mesajlaşmasının ortaya çıkmasının ardından zor günler geçiren Hanife, damat adayı Bayhan'a, "Bizde bir gelecek görüyor musun?" sorusunu yöneltti.

 Hanife kıskançlık krizine girdi Hanife kıskançlık krizine girdi


2003 yılında düzenlenen 'Popstar' yarışmasıyla ünlenen Bayhan'ın, bu soruya yanıtı "Neden görmeyeyim? Ben görmek istiyorum" şeklinde oldu.-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search