Nedirkibu

Gözde Çıkan Arpacığa Bitkisel Çözüm

-- sponsor içerik --

---
Gözümüzde çıkan arpacık çok ağrılı olabilir ve doktora gidilmesi gereken bir sorundur. Halk arasında arpacığa iyi geldiği için tercih edilen doğal yöntemler de mevcuttur.
Gözde Çıkan Arpacığa Bitkisel Çözüm
Gözde Çıkan Arpacığa Bitkisel Çözüm
Lens kullanıyorsanız geçene kadar ara verin.

Arpacığa 15 dakikalık süreyle sıcak kompres yapabilirsiniz. Gün içinde bunu 5-6 kere tekrar edin. Bu yöntem iltihabın kısa sürede azalmasına ve şişliğin inmesine fayda sağlar.

Arpacığa ne iyi gelir?
Gözde Çıkan Arpacığa Bitkisel Çözüm 
Makyaj yapmayın ve gözünüze başka bir kozmetik ürünü sürmeyin.

Şişliği azaltmak için papatya çayı kullanabilirsiniz. Papatya çayını demledikten sonra soğumasını bekleyin ve süzün. Pamuk yardımıyla arpacığa sürün. Her gün 3-4 kez tekrarlayabilirsiniz.

Patatesi rendeleyerek temiz ve ince bir beze sarın ve arpacığın üzerine bastırmadan koyun. Pgün içerisinde 2-3 kez tekrar edebilirsiniz.

Ufak bir parça pamuğa 2-3 damla kekik yağı damlatın ve arpacığa sürün. Kekiğin antiseptik etkisi vardır.

Ekinezya da antibakteriyel olduğundan arpacığa iyi gelir. Ekinezya çayını papatya çayı gibi pamukla arpacık üzerine sürebilirsiniz.

Doğal antibiyotik olan sarımsak diğer enfeksiyonlar gibi arpacığa da iyi gelir. Günde 10-12 adet sarımsak yiyerek vücudun savunma sistemini güçlendirebilir ve antibiyotik özelliği ile arpacığın daha kısa sürede geçmesini sağlayabilirsiniz.

arpacık nasıl geçer ile ilgili aramalar
iç arpacık nasıl geçer
arpacık duası
arpacık ilacı
arpacık nasıl geçer bitkisel
arpacık nasıl geçer ibrahim saraçoğlu
arpacık ne kadar sürede geçer
arpacık sarımsak
arpacık kaç gün sürer

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search