Sabriye Şengül Resimleri, Sabriye Şengül Kimdir?

-- sponsor içerik --

---
Sabriye Şengül resimleri ve Sabriye Şengül bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sabriye Şengül Resimleri, Sabriye Şengül Kimdir?

Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz günlerde açıkladığı 2017 Survivor Ünlüler Takımı'nda yer alan Sabriye Şengül, renkli kişiliği ve başarılı spor kariyeriyle dikkat çekiyor.

1988 yılında Trabzon'da dünyaya gelen Şengül, Türkiye'nin yetiştirdiği en iyi boksör ve kickboksçular arasında yer alıyor. Boksta ve kickboksta 3 Türkiye şampiyonluğu bulunan Sabriye Şengül ayrıca, K1 Dünya Karması Şampiyonluğu unvanına da sahip.(Fotoğraflar: Instagram)

Sosyal medyada son derece aktif olan Sabriye Şengül, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla dikkat çekiyor...

Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül, boksa başlama öyküsü ise son derece ilginç. Şengül, bu konuda şunları söylüyor:

Sabriye Şengül Resimleri, Sabriye Şengül Kimdir?

Sabriye Şengül'ün Survivor sloganı ise son derece iddialı: "Survivor'ın kadın bir savaşçıya ihtiyacı vardı! İşte ben geldim..."

Sabriye Şengül Resimleri, Sabriye Şengül Kimdir?
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)