Kilo Vermek İçin Mucize Baharat Karışımı Kürü!

-- sponsor içerik --

---
Kilo sorunu olanlar için denenmiş bir zayıflama kürü tarifi yazımızda.
Kilo Vermek İçin Mucize Baharat Karışımı Kürü
Öncelikle belirtmekte fayda var, Hamileyseniz veya emziriyorsanız bu karışımı kullanmamalısınız! Ayrıca mide ile ilgili sağlık sorununuz varsa bu karışım size dokunabilir! Bunlar haricinde şimdiye kadar bir yan etkisi belirtilmemiştir.www.nedirkibu.com

Malzemeler

  • 3 yemek kaşığı zencefil tozu
  • 3 yemek kaşığı tarçın tozu
  • 3 yemek kaşığı kimyon

Bütün malzemeleri biz kavanoza koyup iyice karıştırın. Hepsi bu kadar.

Kullanım şekli: Dilerseniz bir bardak suya çay kaşığı veya tatlı kaşığı kadar yaptığınız karışımı ekleyip içebilirsiniz. Suya katmadan içmek istersenizde yine 1 çay kaşığı veya tatlı kaşığı kadar karışımdan yiyebilir arkasından hemen su içebilirsiniz. Midenizin durumuna göre tatlı kaşığı veya çay kaşığı kullanabilirsiniz.

Kullanım şekli etkiyi değiştirmiyor.
Eğer evde çocuk yoksa eşiniz veya ailenizin kilo problemi varsa ve zayıflamak için bir şey yapmıyorsa yemeklerinizde bol bol kimyon kullanmaya çalışın emin olun müthiş yağ yakıcı bir etkisi var. www.nedirkibu.com
Dozu fazla fazla alıyım daha hızlı kilo vereyim demeyin mide sorunları yaşayabilirsiniz zencefil çok güçlü bir madde çünkü.
Bu kürü uygularken ekmek ve hamur işlerini olabildiğince az tüketmeye çalışın, günlük 2,5 -3 Litre su içiniz. Günlük hoşaf yaparak onuda tüketirseniz bağırsak hareketleriniz düzenlenecektir.
Zencefilin iyi geldiği hastalıklar için tıklayın!
Kimyonun zayıflamaya katkısı ile ilgili haber için tıklayın!
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

1 yorum

baharatlar ile kilo veren varmı acaba burda. yorum yazarsanız bizde öğrenelim.

Cevapla

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)