Boluda Elektrikçi, Bolu Elektrikçi - Elektrik Arıza Numarası

Nedirkibu.com
Bolu Elektrik Arıza telefon numarası, Bolu Elektrik Kesintisi, Bolu Elektrik Ustası arıyorsanız aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz. 

Elektrik ustalarıda bize yorum kısmından hangi ilçe ve semtlerde hizmet verdiklerini, vermiş oldukları hizmetler hakkında detaylı bilgileri yorum kısmına yazarak, ücretsiz olarak sayfamızda yayınlanmasını sağlayabilirler. Web site adresi olanlar

Müşteri ve Ustalar arasında ki anlaşma veya anlaşmazlıklarda Nedirkibu.com sorumlu tutulamaz.


Bolu, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nin Batı Karadeniz Bölümü'nde yer alan bir ildir.

Boluda Elektrikçi, Bolu Elektrikçi
Boluda Elektrikçi, Bolu Elektrikçi

İl Nüfusu: 299.896'dır. Bu nüfusun %73,4'ü şehirlerde yaşamaktadır (2016)[2]. İlin yüzölçümü 8.313 m2'dir[3]. İlde km2'ye 36 kişi düşmektedir. (Bu sayı merkez ilçede 121'dir.) İlde yıllık nüfus artış oranı % 3,02 olmuştur. İl merkezinin denizden yüksekliği: 741 m.'dir.

2016 yılında TÜİK verilerine göre merkez ilçeyle beraber 9 İlçe, 12 belediye, bu belediyelerde 93 mahalle ve ayrıca 487 köyü vardır.

Boludaki elektrikçiler, Boluda elektrikçi arayanların kendilerine ulaşabilmeleri için alt kısımda ki yorum formundan yaptıkları işleri, hizmet verdikleri bölgeleri ve iletişim numaralarını sayfamıza ekleyebilirler.
Not:Web sitesi bulunan yorumlar onaylanmayacaktır.

Ülke genelinde Elektrik arızası ile 186 numaralı çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. Çağrı merkezlerinden aşağıdaki konularda bilgi alabilirsiniz.

Elektrik arıza ihbarında bulunabilir;
Kaçak kullanım ihbarı yapabilir;
Sokak ve cadde aydınlatmaları hakkında arıza ve eksiklikleri bildirebilir;
Planı kesintiler hakkında bilgi alabilir;
Fatura bilgilerini öğrenebilir;
Abonelik işlemler hakkında bilgi alabilirler.


Yorum Gönder

0Yorumlar

Değerli Ziyaretci;

1- Bu konu ile ilgili sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve diğer ziyaretçilerimizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

2- Yorumlarınızda sorduğunuz sorular araştırıldıktan sonra cevaplanacaktır. "Bana Bildir" butonu işaretlemeniz halinde sorunuz cevaplandığında bildirim alacaksınız.

3- Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.

Yorum Gönder (0)