Nedirkibu

Aleyna Tilki yeni klibinde bakın hangi şarkıcıyı taklit etti!

-- sponsor içerik --

---
Aleyna Tilki, yeni klibiyle geri döndü. Aleyna Tilki’nin yeni şarkısı ‘Sen Olsan Bari’nin klibi taklit çıktı. Klibin Britney Spears’ın ‘Crazy’ ve ‘Work B..ch’ şarkılarıyla benzerlikler taşıdığı görüldü.

Aleyna Tilki yeni klibinde bakın hangi şarkıcıyı taklit etti!
17 yaşındaki Aleyna Tilki'nin yeni şarkısı 'Sen Olsan Bari' internette ilk 3 günde 16 milyon kez izlenerek rekor kırdı.

BRITNEY SPEARS TAKLİDİ

Ancak Serdar Börcan'ın yönettiği klip taklit çıktı. 'Sen Olsan Bari', ABD'li şarkıcı Britney Spears'in 'Crazy' ile 'Work B..ch' şarkılarına çekilen iki klibin neredeyse kopyası gibi.

PUDRA VE DANS

Britney Spears 'Crazy'nin klibinde saçlarını iki yandan toplamış, suratına pudra sürüyor.

Aleyna Tilki de aynı saç modeliyle kamera karşısına geçmiş, pudra sürüyor. Spears 'Work B..ch'in klibinde, beyaz bir platformda grubuyla dans ediyor. Tilki'nin grupla dans ettiği platform bile Spears'inkiyle bire bir aynı.

Kaynak: Vatan

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search