Nedirkibu

Evde Çilekli Milkshake Nasıl Yapılır? Çilekli Milkshake Faydaları!

-- sponsor içerik --

---
Yaz aylarının vazgeçilmez tatlarından Milkshakeler hem lezzeti hemde serinletici etkisi ile bir çok kişinin sevdiği içeceklerdendir. Peki evde milkshake nasıl yapılır?

Evde Çilekli Milkshake Nasıl Yapılır? Çilekli Milkshake Faydaları!ÇİLEKLİ MİLKSHAKE TARİFİ

5-6 adet çileği yarım bardak sütle blender kullanarak karıştırın. Homojen bir karışım elde ettikten sonra üzerine 1 top light dondurma ekleyerek karıştırmaya devam edin. Tüketirken içerisine tarçın ilave edebilirsiniz.

ÇİLEKLİ MİLKSHAKE FAYDALARI

C vitamini açısından oldukça zengin olan çileğin yapılan çalışmalarda LDL kolesterol düzeyini de düşürdüğü tespit edilmiş. Çilek kalp damar sağlığı ve kanserden korunmada da içerdiği antioksidanlar sayesinde ilk sıralarda gelen bir meyvedir.

.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search