Nedirkibu

Doktoru Nereye Şikayet Edebilirim? Şikayet Yolları!

-- sponsor içerik --

---
Tedavi olduğunuz doktorla ilgili hatta hastane ile ilgili şikayetleriniz hastanenin başhekimliğine yapabileceğiniz gibi daha resmi yollardan da doktorunuzu şikayet edebilirsiniz.

Doktoru Nereye Şikayet Edebilirim? Şikayet Yolları!
Doktoru Nereye Şikayet Edebilirim? Şikayet Yolları!
Doktor şikayet yollarının en basit başvurusu Bimer üzerinden yapılan şikayetlerdir. E-devlet üzerinden TC Kimlik numaranızla Bimer (Başbakanlık İletişim Merkezi) üzerinden şikayet başvurunuzu yapabilirsiniz.  Veya direk olarak https://www.bimer.gov.tr/ adresinden ilgili alanları doldurduktan sonra Doktor veya Hastane ile ilgili şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Şikayetlerinizi Alo 184 Sabim'den de (Sağlık Bakanlığı iletişim merkezi) aktarabilirsiniz.

Sağlık bakanlığı tarafından görülen bu şikayetler hastaneye iletilmekte ve savunma talep edilmektedir.

Atacağınız iftiralar için ise tarafınıza Doktor veya Hastane tarafından dava açılma ihtimali var. Bu nedenle şikayetleriniz doğru bilgiler ve anlatım tarzını kullanmanız gerekmektedir.-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search