Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Migren Bitkisel Tedavisi

Nedirkibu.com
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Migren Bitkisel Tedavisi

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Migren Bitkisel Tedavisi


Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Migren Bitkisel Tedavisi ile ilgili bilgiler nedirkibu.com sayfamızda..

Çaylar hayatımızın vazgeçilmez içecekleri arasındadır. Bu hafta sizlere bitki çaylarının bazı faydalarından bahsedeceğim...


Özellikle İzmir bölgesine özgü bir bitki olarak bilinen biberiye; migren şikayetlerine karşı ve yüksek ürik asidi düşürmede yardımcı bir bitkidir. 

Bu bitki, günde iki defa çayı yapılarak içilmelidir. Bir bardak suda 5-6 gram biberiye 10 dakika kaynatılır ve ılındıktan sonra sabah, öğlen ve akşam içilir. 

Her defasında taze hazırlanması gerekir.

Genel Bilgilendirme:Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu nedirkibu.com'a ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız..

Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.


Yorum Gönder

0Yorumlar

Değerli Ziyaretci;

1- Bu konu ile ilgili sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve diğer ziyaretçilerimizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

2- Yorumlarınızda sorduğunuz sorular araştırıldıktan sonra cevaplanacaktır. "Bana Bildir" butonu işaretlemeniz halinde sorunuz cevaplandığında bildirim alacaksınız.

3- Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.

Yorum Gönder (0)