Nedirkibu

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Migren Bitkisel Tedavisi

-- sponsor içerik --

---
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Migren Bitkisel Tedavisi ile ilgili bilgiler nedirkibu.com sayfamızda..

Çaylar hayatımızın vazgeçilmez içecekleri arasındadır. Bu hafta sizlere bitki çaylarının bazı faydalarından bahsedeceğim...Özellikle İzmir bölgesine özgü bir bitki olarak bilinen biberiye; migren şikayetlerine karşı ve yüksek ürik asidi düşürmede yardımcı bir bitkidir. Bu bitki, günde iki defa çayı yapılarak içilmelidir. Bir bardak suda 5-6 gram biberiye 10 dakika kaynatılır ve ılındıktan sonra sabah, öğlen ve akşam içilir. Her defasında taze hazırlanması gerekir.

Genel Bilgilendirme:Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu nedirkibu.com'a ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız..Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.


-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)