Nedirkibu

Boxun Yıldızları Yarışması Hakkında Bilgiler, Boksun Yıldızları Yarışmacıları

-- sponsor içerik --

---
Acun Ilıcalı'nın ünlüleri birbiriyle dövüştüreceği yeni yarışması Boxun Yıldızları'ndan ilk tanıtım geldi. Yarışmada kimlerin yer alacağı da belli oldu. Acun Ilıcalının bu yeni programında her ne kadar çok göz önünde bulunan ünlü isimler olmasada yarışmada çıkacak bir kavga reytingleri yükseltebilir, Aksi takdirde yeni program çöp kategorisine girecektir.

Boxun Yıldızları Yarışması Hakkında Bilgiler, Boksun Yıldızları Yarışmacıları

KİMLER YOK Kİ! 

Arka Sıradakiler dizisinin Oktay'ı Bülent Çetinaslan, eski Survivor Fulya Keskin, eski manken Şenol İpek, Gardırop Savaşları ile tanınan Aycan Demirci, oyuncu Ateş Fatih Uçan, şarkıcı Çılgın Sedat, Survivor Sahra Işık ve Berna Canbeldek, şarkıcı Sami Levi, dansöz Asena, eski futbolcu Baki Mercimek, Survivor Ayşıl Özaslan, Survivor Ramazan Kalyoncu, şarkıcı Doğuş yarışacak isimler arasında yer alıyor.

SUNUCULAR: ADEM KILIÇÇI, BİLGEHAN DEMİR, DİLARA GÖNDER 

Yarışmanın sunucuları da tanıtımla birlikte belli oldu. Milli boksör Adem Kılıçcı, Bilgehan Demir ve Dilara Gönder sunucu olacak.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search