Nedirkibu

Dev Piton Yılanını Tek Başına Öldürdü!

-- sponsor içerik --

---
Dev Piton Yılanını Tek Başına Öldürdü!

Yılanlar hakkında meraklı olanlar için korkunç ve ilginç resimler..

Endonezya’da yaşayan 37 yaşındaki Robert Nababan, yol kenarında iki yayayı kenarı sıkıştıran 7 metre uzunluğundaki bir piton yılanı ile ölümüne bir kavgaya tutuştu. Cesur adam, korkunç yaralar almasına karşın kavgadan sağ çıkmayı başararak 2 kişinin hayatını kurtardı.

İşinden evine döndüğü sırada, karşıdan karşıya geçmeye çalışan iki kişinin yoldan geçen dev bir piton yılanı nedeniyle zor anlar yaşadığını fark eden Nababan olaya anında müdahale etti.Bu noktadan sonra pitonla ‘ölümüne’ bir mücadelenin ortasında kalan Nababan, dev sürüngenle dövüşmeye başladı. Öyle ki, cesur adamın koluna pitonun bir dişi saplandı.

Yılanı öldürmek zorunda kalan Nababan, olayın ardından acil olarak hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı.

Bir palmiye yağı tesisinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Nababan’ın tedavisi devam ediyor. Hasta yatağında olayları değerlendiren zavallı adam, “Yakalamaya çalıştım fakat kolumu ısırdı. Bir süre güreştik” şeklinde konuştu.

Dev Piton Yılanını Tek Başına Öldürdü!

Endonezya’nın Riau eyaletinde cadde ortasında meydana gelen olay, yoldan geçenlere de korku dolu anlar yaşattı.


Hayatını kaybeden talihsiz piton ise köydeki bir çamaşır ipine asılarak sergilendi.

Ülkede benzer bir şekilde, mart ayında dev bir yılanla mücadeleye girişen bir adam, yılanın midesinden çıkarılmıştı.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search