Nedirkibu

Eklem ve Diz Ağrıları İçin Kür Tarifi

-- sponsor içerik --

---
Eklem ve Diz Ağrıları İçin Kür Tarifi
Eklem ve Diz Ağrıları İçin Kür Tarifi
Eklem ve diz ağrıları özellikle orta yaş üstü herkesin şikayetçi olduğu bir durumdur. Kemik hastalıklarının sebebiyet vereceği gibi romatizmaya bağlı durumlar da olabilir. Eklem ve özellikle diz ağrıları çekiyorsanız, bu şifalı küre çok teşekkür edeceksiniz!

Eklem ve Diz Ağrıları İçin Kür Malzeleri

  • Yarım su bardağı yulaf
  • 4 yemek kaşığı portakal suyu
  • 1 çay kaşığı tarçın (Silme)
  • 1 büyük boy armut
  • Yarım çay bardağı badem
  • 1 çay kaşığı bal


Eklem ve Diz Ağrıları İçin Kür Nasıl hazırlanır?

Yarım su bardağı yulafı bir tencerede haşlayın, kaynamaya başlayınca ocaktan alıp soğutun. Diğer bütün malzemeleri mutfak robotundan geçirin (Püre kıvamı alana kadar)

Daha sonra soğuttuğunuz yulaf lapasıyla diğer malzemeleri karıştırın. Çok katı olmamasına dikkat edin. Karışım çok katı olursa bir fincan su ekleyebilirsiniz. Günlük olarak tüketin.

Eklem ve Diz Ağrıları İçin Kür Nasıl tüketilir?

Her gün yatmadan önce bir bardak tüketebilirsiniz. Bir hafta boyunca uygulayıp bir hafta ara vermeniz gerekiyor. Etkilerini 2-3 gün içinde göreceksiniz.

Kaynak:Mynet

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle