Her Yemekten Sonra Bunu İçerseniz, Son Derece Hızlı Kilo Verirsiniz!

-- sponsor içerik --

---
Her Yemekten Sonra Bunu İçerseniz, Son Derece Hızlı Kilo Verirsiniz!
Her Yemekten Sonra Bunu İçin, Son Derece Hızlı Kilo Verirsiniz!

Kilo vermek isteyipte kilo veremeyenlerden misiniz?  bu içecek ile belkide hayalini kurduğunuz kilo verme olayını gerçekleştireceksiniz, biz bu yazıyı yazarken bu içecekten, kilo verdiren içecek olarak bahsedeceğiz. ayrıca bu içecek diğer zayıflama ürünlerine göre oldukça da sağlıklı.

Greyfurt, bir antioksidan olarak bilinir ve aynı zamanda güçlü antibakteriyel özellikleri için de kullanılır. A vitamini, vitaminler A, B, D, E ve kalsiyum, fosfor, magnezyum, manganez, çinko, bakır ve demir içeren zengin C vitamini.

Büyülü bir sağlık ve güzellik içeceği - Kilo Vermek İçin Büyülü İksir

Malzemeler:

  • Bir büyük olgunlaşmış greyfrut
  • Bir çorba kaşığı bal
  • Greyfurtu yarıya kesin, soğuk olması (buzdolabından) olması ve hamuru bir kaşıkla çıkarması tercih edilir. Greyfurt ve bal kekini bir blendır içine koyun ve karışım pürüzsüz olana kadar karıştırın.


Kilo Verdiren İçeceğin diğer faydaları 

Fazla kolesterolün verimli bir şekilde dışarı atılmasına katkıda bulunan Pectin (her gün greyfurt yerseniz, kötü kolesterolü yüzde 15,5 ve trigliseridleri yüzde 27 oranında azaltır) aynı zamanda kandaki insülin seviyesini düşürür ve metabolizmayı stabilize eder.
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)