Her Yemekten Sonra Bunu İçerseniz, Son Derece Hızlı Kilo Verirsiniz!

Nedirkibu.com
Her Yemekten Sonra Bunu İçerseniz, Son Derece Hızlı Kilo Verirsiniz!
Her Yemekten Sonra Bunu İçin, Son Derece Hızlı Kilo Verirsiniz!

Kilo vermek isteyipte kilo veremeyenlerden misiniz?  bu içecek ile belkide hayalini kurduğunuz kilo verme olayını gerçekleştireceksiniz, biz bu yazıyı yazarken bu içecekten, kilo verdiren içecek olarak bahsedeceğiz. ayrıca bu içecek diğer zayıflama ürünlerine göre oldukça da sağlıklı.

Greyfurt, bir antioksidan olarak bilinir ve aynı zamanda güçlü antibakteriyel özellikleri için de kullanılır. A vitamini, vitaminler A, B, D, E ve kalsiyum, fosfor, magnezyum, manganez, çinko, bakır ve demir içeren zengin C vitamini.

Büyülü bir sağlık ve güzellik içeceği - Kilo Vermek İçin Büyülü İksir

Malzemeler:

  • Bir büyük olgunlaşmış greyfrut
  • Bir çorba kaşığı bal
  • Greyfurtu yarıya kesin, soğuk olması (buzdolabından) olması ve hamuru bir kaşıkla çıkarması tercih edilir. Greyfurt ve bal kekini bir blendır içine koyun ve karışım pürüzsüz olana kadar karıştırın.


Kilo Verdiren İçeceğin diğer faydaları 

Fazla kolesterolün verimli bir şekilde dışarı atılmasına katkıda bulunan Pectin (her gün greyfurt yerseniz, kötü kolesterolü yüzde 15,5 ve trigliseridleri yüzde 27 oranında azaltır) aynı zamanda kandaki insülin seviyesini düşürür ve metabolizmayı stabilize eder.
Tags

Yorum Gönder

0Yorumlar

Değerli Ziyaretci;

1- Bu konu ile ilgili sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve diğer ziyaretçilerimizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

2- Yorumlarınızda sorduğunuz sorular araştırıldıktan sonra cevaplanacaktır. "Bana Bildir" butonu işaretlemeniz halinde sorunuz cevaplandığında bildirim alacaksınız.

3- Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.

Yorum Gönder (0)