Limon Kabuğu ve Zeytinyağı İle Eklem Ağrısı Tedavisi
Limon Kabuğu ve Zeytinyağı İle Eklem Ağrısı Tedavisi


Limon kabuğu ve zeytinyağı ile ağrıyan eklem ağrılarınızdan kurtulabilir misiniz? Bununla ilgili Limon kabuğu kürü mevcut kullananlar oldukça memnun, Bu kürü kullanan bazı kişiler ise kürden hiçbir fayda görmediklerini bildirdiler. Kürle ilgili soru ve geri dönüş görüşlerinizi yorum formundan bize iletebilirsiniz.

İşte Limon Kabuğu kürü ve uygulama tarifi


DOKTORLAR ŞOKTA! 2 HAFTADA EKLEMLERİ YENİDEN DOĞMUŞ GİBİ YAPIN!

Limon kabuğu neden özellikle eklem ağrısına iyi gelir?


Limonda bulunan yararlı besin maddelerinin neredeyse yarısı limonun kabuğunda bulunur. Acımsı tadından dolayı, çoğu insan kabuğunu atıp yalnızca meyvenin suyunu kullanır. 

Ancak limonun kabuğunu attığınızda aslında genel sağlığınıza iyi gelecek ve hatta eklem ağrısıyla mücadele edecek çok sayıda besin maddesini de atmış olursunuz.

Limon kabuğunda bulunan esans yağlarının kan damarlarını rahatlatıp ağrı hissini önemli ölçüde azaltan iltihap sökücü bir etki yaparak eklem ağrılarını azalttığı gösterilmiştir.

Limonun kabuğu, kan damarlarını yatıştıran ve anti-iltihap özelliklere sahip zengin özlü yağlarla doludur – sinir ağrısını yok etmek için mükemmeldir.

Limon kabuğuyla eklem ağrıları nasıl tedavi edilir


Malzemeler:

  • Doğal sızma zeytinyağı,
  • 2 büyük organik limon,
  • Kapaklı küçük bir kavanoz,
  • Temiz bir sargı bezi


Hazırlanışı

  • Limon kabuklarını kavanozun içine koyun ve kabukları tamamen kaplayacak kadar zeytinyağı ekleyin. . Kavanozu sıkıca kapatın ve karışımı iki hafta bekletin.
  • İki hafta geçtikten sonra, karışımınızı sargı bezinin üzerine dökün ve ağrı duyduğunuz bölgenin üzerine yerleştirin. İdeal olarak bu tedaviyi gece uygularsanız bu merhem siz uyurken cildinize iyice işleyebilir.
-- sponsor içerik --

---