Alzheimer Olmamak İçin Bu Egzersizi Mutlaka Yapın!

-- sponsor içerik --

---
Alzheimer Olmamak İçin Bu Egzersizi Mutlaka Yapın!

Amerikada sağlık üzerine program yapan Prof. Dr. Mehmet ÖZ,  programında alzheimer ile ilgili dikkat çeken bir uyarıda bulundu. İleride alzheimer olmak istemiyorsanız yapacağınız bu egzersiz sizi alzheimer dan koruyacak diyen Mehmet Öz'ün tavsiyesini sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz.

Mümkünse, her sabah veya akşam, günde bir kezde olsa, sert bir zemin üzerinde çıplak sağ ve sol ayak üzerinde, Gözlerinizi kapatarak, her iki kolunuz yanlara T şeklinde açarak, yaklaşık 30 sn.’de 100’e kadar, tek ayak üzerinden “sesli” sayarak DENGE’de durma eğitimine vücudunuzu ve beyninizi mutlaka alıştırınız.

İlk bir hafta sayamamanız çok normal. İlk bir haftadan sonra,100’e kadar sayarak bu eğitime vücudunuzu alıştırırsanız, ileride kesinlikle Alzheimer konusunda sorun yaşamazsınız.

-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)