Nedirkibu

Çatışma Anında Bölük Komutanı'nın Telsizden Söylediği Söz..

-- sponsor içerik --

---
Çatışma Anında Bölük Komutanı'nın Telsizden Söylediği Söz..

Sosyal medya, 8 şehidin bölük komutanının telsizden verdiği "Uçaklar bulunduğumuz yeri bombalasın, biz şehit oluruz, yeter ki buradakiler topluca helak olsun." talimatını paylaşıyor.


Zeytin Dalı harekatının dün (01.03.2018) 41. gününde Türkiye'yi yasa boğan acı haberler geldi. Hatay-Hassa'nın karşısındaki bölgede teröristlerle çıkan çatışmada Jandarma Özel Harekat, Polis Özel Harekat ve koruculardan toplam 8 şehit verildi, 13 asker de yaralandı.

ELDEN ELDEN DOLAŞAN KAHRAMANLIK DESTANI


Gelen acı haberler sonrası sosyal medyada birlik ve beraberlik mesajları verilirken, henüz doğrulanamayan bir kahramanlık destanı da elden ele dolaşıyor.

"UÇAKLARIMIZ BİZİM BULUNDUĞUMUZ YERİ BOMBALASIN"


İddiaya göre; Afrin'de ki 8 şehidin bölük komutanı çatışma mesafesi 5 metre ye düşünce telsizden "Uçaklar bizim bulunduğumuz yeri bombalasın, biz şehit oluruz yeter ki buradakiler toplu olarak helak olsun" demiş.

AÇIKLAMA YAPILMADI


Sosyal medyada en çok paylaşılan konuyla ilgili resmi makamlardan herhangi bir açıklama yapılmadı.
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)