Saraçoğlundan Basenleri Eriten Kür Tarifi!

-- sponsor içerik --

---
Saraçoğlundan Basenleri Eriten Kür Tarifi!

Basen bölgesinden şikayetçi olanlar için meşhur Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'ndan onaylı bir kür tarifimiz var. Tarifi bizden uygulaması sizden!

İbrahim Saraçoğlu'nun basen eriten kürünü diyet ve spor programınıza eklediğinizde çok daha hızlı yağ yakmaya başladığınızı göreceksiniz. Fakat öncesinde herhangi bir allerji veya varsa sağlık probleminize karşı öncesinde doktorunuza danışmanızı öneriyoruz.

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu’ndan Basen Eriten Kür Tarifi


  • 2 çay kaşığı kırmızı biber
  • 1/2 demet dereotu
  • 1/2 adet limonun suyu
  • 1 yemek kaşığı elma sirkesi


Nasıl yapılır?
Öncelikle dereotunu ince bir şekilde kıyın. Sonrasında bütün malzemeleri bir kapta karıştırın.

Yaptığınız bu karışımı bir porsiyon salatanın üzerine dökün.

Bu karışım ile beraber tükettiğiniz salata, metabolizmanızı hızlandıracak ve fazlalıkların erimesine yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra tok kalmanızı da sağlayacaktır.

Kürü, düzenli olarak her gün tek bir öğününüzde tüketebilirsiniz.
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)