Nedirkibu

Hadise nin İşleri Açıldı!

-- sponsor içerik --

---
Hadise'nin İşleri Açıldı!

'O Ses Türkiye'nin  jüri üyesi popçu Hadise, yaz konseleri için bir içecek firmasıyla anlaştı. Anlaşma çerçevesinde 24 kentte sahneye çıkacak olan Hadise, konser başına 100 bin TL olmak üzere toplam 2 milyon 400 bin TL'lik ücreti peşin olarak aldı. Aynı konserlerde 'O Ses Türkiye'nin bir diğer jüri üyesi olan Athena Grubu'ndan Gökhan da sahne alacak.


EN ÇOK KAZANAN POP YILDIZI
2012 yılında 70 bin liradan 120 konser veren Hadise toplam 8 milyon 400 bin lira kazandı. Star TV'deki 'O Ses Türkiye'nin jüri üyeliğinden haftada 50 bin lira alan Hadise'nin yıllık program kazancı 2 milyon 400 bin lira olmuştu. Hadise, böylece 2012 yılını 13 milyon 300 bin liralık kazançla kapatmış o yılın en çok kazanan pop yıldızı olmuştu.

Kıyafete, takıya ve lükse fazla para harcamayan Hadise yatırımlarını ailesinin yönlendirmesiyle gayrimenkule yapıyor. Daire ve dükkan alıyor.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search