Nedirkibu

Fethullah Gülen Türkiyeye Teslim Edilirmi?

-- sponsor içerik --

---


Fetullah Gülen 2014 yılında Türkiye'nin tepkisi ile karşılaşmış ve Abd'den iadesi ile ilgili görüşler dile gelmeye başlamıştı.

GÜLEN ABD'DEN İSTENECEK
Haberi kişisel sosyal medya hesabından duyuran Metehan Demir şunları söyledi;

"Güvenilir bir kaynak: Ankara, Fethullah Gülen'in Türkiye'ye dönmesi konusunda Amerika'dan talepte bulunmak için bir dizi hazırlığa başladı."

Metehan Demir'den Gülen operasyonu iddiası

ABDURRAHMAN DİLİPAK DA DEMİŞTİ
Hükümete yakın yazarlardan Abdurrahman Dilipak da 2 gün önce benzer bir iddiayı gündeme getirmiş ve ""Erdoğan'ın Obama'ya Gülen'le ilgili rahatsızlığını ilettiği haberini bir kenara not edin" dedikten sonra şunları yazmıştı;

"Artık bu hesapların tümü suya düştü.. Artık Amerika'dan çıkarılacak olursa, Türkiye'ye teslim edilebilir.. O zaman Gülen'e İmralı, ona yardım edenlere de Silivri yolu gözükebilir."

17 Aralık operasyonu sonrası devam eden Hükümet-Cemaat gerilimiyle ilgili Ankara'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Hürriyet'in eski Ankara temsilcisi Metehan Demir, kulislerden bir haber aktardı.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search