Nedirkibu

Tv 8 Ver Fırına Yarışması Nedir? Ver Fırına Başvurusu

-- sponsor içerik --

---
Tv8 ekranlarında değişik bir yarışma programı başlıyor.Yarışmanın ismi Ver Fırına

Bugüne kadarki yemek programlarını unutturacak Ver Fırına çok farklı bir formatla karşınızda olacak. Ekranların en “tatlı” yarışması Ver Fırına’da birbirinden güzel ve lezzetli pastaların yapımını izleyeceksiniz.
İngiltere’de yayınlandığı günden beri oldukça ilgi çeken ve izlenme rekorları kıran “British Bake Off” yarışmasından uyarlanan Ver Fırına’yı siz de çok seveceksiniz.Ünlü şefler Arda Türkmen ve Emel Başdoğan’ın karşısında en lezzetli pastayı yapmak için yarışacak yarışmacılar, Ver Fırına’da tüm hünerlerini gösterecek ve en iyi amatör aşçı olmaya çalışacak. Yarışmacılar en güzel pastayı yapmak için ter dökerken siz izleyiciler de keyifli anlar yaşayacaksınız...

Ekranların güzel sunucusu Burcu Esmersoy’un sunumuyla Ver Fırına 13 Ekim'de TV8 ekranlarında.

Tv8 Ver Fırına Başvuru Formu

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search