Nedirkibu

Çinden Sipariş Nasıl Verilir, Çinden Sipariş Verenler

-- sponsor içerik --

---
E-ticaret günümüzde en popüler iş haline gelmeye başlamışken sizde Türkiyede bulamadığınız veya pahalı dediğiniz ürünleri yurtdışından getirebilirsiniz.En popüler ülke tabiki çin. Çin üzerinden alışveriş yapacağınız birden çok site mevcut ancak benimde kullandığım ve dünyanın en değerli markalarından olan Aliexpress üzerinden alışveriş yapmanız en mantıklısı gözüküyor.

Aliexpress üzerinden alışverişin nasıl yapılacağını burada anlatmıştık, dilerseniz bu yazımıza gözatabilirsiniz.

Aliespress üzerinden birden çok sipariş verdim ve çoğu ulaştı. Ulaşmayanlarda ise aliexspress ten para iadesi alabiliyorsunuz.

Son getirdiğim ürün ise Türkiyede 60-70 TL civarında satılan Topuk taşı makinası. Aliexspress üzerinden 7 dolara bu ürünü getirdim.Üstelik yanında yedek olarak 2 adette silindir taşı mevcut Gayet kullanışlı, orjinalini kullanmadım ancak eminim ki çok bir farkı yoktur.

Aliexspress ten sipariş

-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

2 yorum

Aliexpress güvenilir bir sitedir. Türkiyede de gittigidiyor güvenilir olmaya aday ancak yinede birinci tercih aliexspress.com dur.

Cevapla

Aliexspress ten cep telefonu siparişi veren varmı, cep telefonu aliexspress ten sipariş versek gelir mi gümrükten geçer mi?

Cevapla

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)