Nedirkibu

Şeker ile Gebelik Testi Nasıl Yapılır?

-- sponsor içerik --

---
Şeker ile Gebelik Testi Nasıl Yapılır?
Gebelik test kiti almadan evde Doğal Yöntemle Gebelik Testi Yapmak İsteyenler için sayfamızda ilginç bir deney paylaşıyoruz. bu yöntemle ilgili Yorumlarınızı ve sorularınızı bize iletin.

Özellikle bebek hayali olan bayanlar eczanelerden sürekli gebelik test kiti almaktadır bir sure sonra bu sıkıcı bir hal alıp doğal yöntemlerle gebelik öğrenmek isteyen bayanlar için bir öneri. Doğruluk payı en az eczanelerde satılan gebelik testleri kadar güvenilir.

Şekerle gebelik Test nasıl yapılır gelin birlikte öğrenelim.

Bir kaba biraz toz şeker üzerine  sabah ilk idrarınızı eklediğinizde biraz bekleyin eğer idrarın içinde bulunan şeker tamamen eridiyse sonuç negatif  eğer şekerler topaklanırsa sonuç pozitiftir.
her ay eczaneden gebelik kiti almaktan sıkılan bayanlar için bir öneri deneyip denememek size kalır.

Konuyla ilgili sizde tecrübe ve deneyimlerinizi yorum formundan bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Aramalar. Şeker İle Gebelik Testi Nasıl yapılır, şeker ile hamilelik testi, şeker ile gebelik kontrolu nasıl yapılır, şeker ile gebelik testi nasıl yapılır, şeker ile gebelik testi nasıl olur, şeker ile gebelik gebelik testi tarifi, gebelik şeker ile belli olurmu, Şeker ile Gebelik Testi nedir, Evde gebelik testi nasıl yapılır

-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)