WhatsApp Durum Mesajları, WhatsApp Yazıları

Nedirkibu.com
Bundan bir kaç sene önce en popüler uygulamalardan birisi Msn'di. Msn üzerine çok uygulama yapıldı. Örneğin Msn de chat yaparken dinlediğiniz müzik windows Player aracılığı ile durum'kısmında müziğin ismi olarak yazıyordu böylelikle msn'de ki arkadaşlarınız hangi müzikleri dinlediğinizi görüyordu. Resimler, Oyunlar derken bir efsane sona erdi ve Msn tarihe karıştı.

WhatsApp Durum Mesajları, WhatsApp Yazıları
WhatsApp Durum Mesajları, WhatsApp Yazıları

Msn'nin kapatılması bir çok programında ortaya çıkış sürecini hızlandırdı. Şuan en popüler uygulama WhatsApp uygulaması ve yazılımcıları tarafından geliştirme çalışmaları devam etmekte.  

Eski Msn ile yeni uygulamalar arasında değişmeyen bir şey var oda, Durum mesajları, insanlar ruh hallerine göre istedikleri kelimeleri, cümleleri durum mesajı olarak yazıyor ve karşılarındaki kişilere imalı veya komik mesajlar veriyor.

Durum böyle olunca WhatsApp için durum mesajlarınıda paylaşmak şart oldu. Bu sayfalarda WhatsApp ile ilgili durum mesajlarını bulabilirsiniz. 

Yorum Gönder

0Yorumlar

Değerli Ziyaretci;

1- Bu konu ile ilgili sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve diğer ziyaretçilerimizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

2- Yorumlarınızda sorduğunuz sorular araştırıldıktan sonra cevaplanacaktır. "Bana Bildir" butonu işaretlemeniz halinde sorunuz cevaplandığında bildirim alacaksınız.

3- Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.

Yorum Gönder (0)