Nedirkibu

Bilgisayardan İnstagram Dm Nasıl Gönderilir?

-- sponsor içerik --

---
Bilgisayardan İnstagram Dm Nasıl Gönderilir?
Bilgisayardan İnstagram Dm Nasıl Gönderilir?
Son dönemlerin popüler sosyal medya uygulaması İnstagram, bilgisayar üzerinden birçok özelliğe kapalı, Bilgisayar üzerinden Resim yükleme, resim silme, Mesaj gönderme, Kullanıcı arama gibi özellikler pc üzerinden direk olarak yapılamıyor. Bunun için bilgisayarınıza bu işi yapabileceğiniz bir program yükleyerek bu özellikleri pc üzerinden kullanabilirsiniz.

İnstagram bilgisayardan kişi arama

İnstagramdaki kişileri bilgisayardan bulmak için Google.com da “isim soyisim instagram” şeklinde arama yapmanız yeterlidir.

İnstagram bilgisayardan fotoğraf yükleme

İnstagram bilgisayardan fotoğraf atma işlemine izin vermese de bu işlemi Gramblr adlı uygulama ile yapabilirsiniz.

 >> İNSTAGRAM HESABINI DONDURMA İŞLEMI NASIL YAPILIYOR? RESIMLI ANLATIM!

İnstagram bilgisayardan fotoğraf silme

İnstagram fotoğraflarını bilgisayardan silmek için bluestacks 2 adlı uygulama ile Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.  Uygulama haricinde fotoğraf silme işlemi yapılamamaktadır.

Bilgisayardan instagram mesaj atma

İnstagram ile bilgisayardan nasıl mesaj atılır? Bilgisayardan Instagram direct mesaj için bluestacks 2 uygulaması üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Bu uygulama ile DM mesaj işlemlerini yapabilirsiniz.

>> İNSTAGRAM'DA DM NASIL ATILIR? RESIMLI ANLATIM!
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

1 yorum

romantik
vid
💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘yo

Cevapla

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)