Nedirkibu

Yorgunluk, Halsizlik için Şifalı Kür Tarifi

-- sponsor içerik --

---
Yorgunluk ve halsizlik gibi şikayetleriniz varsa bu bir hastalık belirtisi olabilir, Bunun için öncelikle Doktor'a görünmeniz gerekir bir çok hastalık belirtisi içerisinde yorgunluk ve halsizlik gibi belirtiler sıklıkla bulunur.

Yorgunluk, Halsizlik için Şifalı Kür Tarifi
Şayet yorgunluk,halsizlik bir hastalıktan kaynaklı değilse ve kronikleştiyse, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun bu sıkıntınız için bir tarifi var.

Bu tarif için 2 adet büyük boy havuç, ve 10 adet kuru incir gerekli.

Yarım litre suda 20 dk süre boyunca kısık ateşte 2 ye 3 e böldüğünüz havucu ve yine farklı bir tencerede yarım litre suda 10 adet kuru inciri (incirleri ikiye bölünüz) kaynatıyoruz. Kaynadıktan sonra iki karışımı da tek bir kaba süzüyoruz. Bu karışımı buzdolabında saklayabilirsiniz.


Kahvaltıdan 15 dk kadar önce günde 1 kere  içilecek. 20 gün kullanılacak, 20 gün sonra 1 hafta ara verilecek ve bu şekilde istediğiniz kadar tüketebilirsiniz.


-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search