Nedirkibu

Torku Kelle Paça Nedir?

-- sponsor içerik --

---
Torku son yıllarda gösterdiği performansla Gıda sektöründe üst sıralara çıkmaya başladı. Torkunun kendine ait satış mağazalarının sayısıda bu doğrultuda artıyor.

Torku çıkarttığı Et ürünleri ile de piyasada farklı ürünler sunmaya başladı. Faydaları ile Tv'lerde sürekli gündemde olan ve yapılması temizlenmesi oldukça zor olan kelle paça çorbasını yapıp satan, piyasada 1-2 firma var ve bu firmalar Kelle paçayı pişirdikten sonra dondurup paketliyor.

Torku Kelle Paça Nedir?
Torku Kelle Paça Nedir?

Torkunun kelle paçası da bu yöntemle hazırlanmış ve salam benzeri paketleme yapılmış. Kelle Paçayı 10-15 dk suda kaynattıktan sonra yemek hazır oluyor. (Sarımsak, Sirke, Tuz, Kırmızı biber, Tereyağı, Yumurta isteğe bağlı olarak katılıyor)

Artı yönü , Jel denilen faydalı yağ kısmıda dondurulup paketlendiği için evde yapılan çorbaya yakın bir tadı oluyor.

Eksi yönü, içerisinden az da olsa hayvan kılı çıkabiliyor. Onuda ayıklamanız gerekli.

Torku Kelle Paça Nedir?
Torku Kelle Paça Nedir?

Afiyet olsun..

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search