Nedirkibu

Demet Akalın Kulüp Şarkısı Sözleri,Demet Akalın Kulüp Şarkı Sözleri

-- sponsor içerik --

---
Ozan Çolakoğlu ft Demet akalın yepyeni şarkıları olan "Kulüp" ile hayranlarının karşısına çıktı. Yaz aylarına girmemiz ile beraber Demet Akalın 2017 şarkıları da karşımıza çıkmaya başladı. Bir çok sanatçı gibi Demet Akalın Kulüp şarkısıyla bu yaza hareket katacak. Şarkının klibi için uzun süredir çalışmalar yapılıyordu. Nihayet Ozan Çolakoğlu ile ortak çalışması sonrasında Demet Akalın Kulüp şarkı sözleri ve şarkının klibi de karşımıza çıktı. Ozan Çolakoğlu 2017 albümü olan 130 BPM Forte Albümü şarkılarından olan Kulüp klibi ile karşımıza çıkıyor. Merakla beklenen şarkılar arasında yer alan Demet Akalın Kulüp şarkı sözlerini sayfamızda paylaşıyoruz.

Demet Akalın Kulüp Şarkısı Sözleri,Demet Akalın Kulüp Şarkı Sözleri 


Ozan Çolakoğlu ft Demet Akalın Kulüp Şarkı Sözü
Yine Kalıyor Aynı Noktada
Suratın Da Asılıyor
Bir Derdin Bitmeden
Sende Valla Diğeri Başlıyor

Hiç Durulmuyor Orada Bir Dur
Geride Dur
Vermiyorsun Ki Sen Bana Huzur
Konuşmadan Bir Dinlesen

Biraz Sussan Çok Güzel Olur
Evde Sen Otur Da
Kendi Kendine Kudur

Şu Anda Kulüpte Keyfim Yerinde
Arasan Da Seni Duymuyorum
Sanma Çekilirim Bir Kenara
Pistin Ortasında Oynuyorum


-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search