Bilgisayardan İnstagram Dm Nasıl Gönderilir?


-- sponsor içerik --

---
Son dönemlerin popüler sosyal medya uygulaması İnstagram, bilgisayar üzerinden birçok özelliğe kapalı, Bilgisayar üzerinden Resim yükleme, resim silme, Mesaj gönderme, Kullanıcı arama gibi özellikler pc üzerinden direk olarak yapılamıyor. Bunun için bilgisayarınıza bu işi yapabileceğiniz bir program yükleyerek bu özellikleri pc üzerinden kullanabilirsiniz.


İnstagram bilgisayardan kişi arama

İnstagramdaki kişileri bilgisayardan bulmak için Google.com da “isim soyisim instagram” şeklinde arama yapmanız yeterlidir.

İnstagram bilgisayardan fotoğraf yükleme

İnstagram bilgisayardan fotoğraf atma işlemine izin vermese de bu işlemi Gramblr adlı uygulama ile yapabilirsiniz.

İnstagram bilgisayardan fotoğraf silme

İnstagram fotoğraflarını bilgisayardan silmek için bluestacks 2 adlı uygulama ile Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.  Uygulama haricinde fotoğraf silme işlemi yapılamamaktadır.

Bilgisayardan instagram mesaj atma

İnstagram ile bilgisayardan nasıl mesaj atılır? Bilgisayardan Instagram direct mesaj için bluestacks 2 uygulaması üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Bu uygulama ile DM mesaj işlemlerini yapabilirsiniz.

-- sponsor içerik --

---
+ Yorum Ekle


Facebook sayfamızı beğenin >>

0 yorum:

DİKKAT:G-Mail hesabı olmayanlar ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''Anonim'' veya ''Adı/URL'' seçeneklerinden birisini seçerek kolayca yorum yapabilirler.

NOT: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.