Nedirkibu

Bebek Telsizi Nedir?

-- sponsor içerik --

---
Bebek telsizi, ebeveynlerin günlük ev işleri ve diğer işlerini yaparken aynı zamanda bebeklerini kontrol etmeye yarar. Bebek telsizleri, bebek ağlaması gibi seslerin bir noktadan başka bir noktaya iletilmesini sağlarken, bebek monitörleri ise resim ve canlı görüntü aktarımında kullanılır.

Bebek Telsizi Nedir?
Bebek Telsizi Nedir?
Yeni doğan Bebekler için kullanılan bir cihaz olan Bebek telsizi, pille çalışır. Çeşitli modelleri bulunan telsizlerin asıl görevi bebeğin ağladığında, anne veya babanın başka bir odada iken ağlama sesini telsizden duyarak müdahale etmesidir.

Çeşitli modelleri ve özelliklere sahip olan telsizlerin görüntülü olanları, ateş ölçen ve kritik durumlarda sizi uyaran modelleri bulunmaktadır. 

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search