Yoyow Nedir, Yoyow Nereden Nasıl Alınır?

Yoyow Nedir, Yoyow Nereden Nasıl Alınır?

Yoyow coin, kripto para piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Peki Yoyow Coin Nedir? Yoyow Coin nereden alınır?

Yoyow Coin Nedir? 


YOYOW, “Own Words Your Own” adlı film, içerik yaratma sektöründeki katılımcılara ademi merkeziyetçi fikir yöntemleri ekleyerek katkıyı nicelik kazanmayı ve ödüllendirmeyi amaçlayan, içerik yaratıcıları, içerik yatırımcıları, küratörleri ve tüketicileri kapsayan, blok zincir tabanlı bir içerik ödül/ödeme ağıdır.

Resmi açıklamaya göre, “YOYOW, merkezi olmayan, güvenlik, gizlilik koruması ve kullanıcıların tüm kontrolü dahil olmak üzere blok köprü teknolojisinin tüm avantajlarını kullanmaktadır.”

1 YOYOW kaç dolar? Yoyow Yükselirmi, Yoyow Düşermi, Yoyow yorumları?


1 YOYOW/USD para çevirisi ile 1 YOYOW kaç USD eder? onu öğrenebilirsiniz. Bu yazı yazıldığı anda Yoyow değeri: $0.290 idi.(10.12.2017)

Yoyow Nereden Alınır?


Yoyow satışı bitfinex.com üzerinden yapılmaktadır. Bitfinex, dünyanın önde gelen Bitcoin exchange’idir ve dijital para birimi alanında en gelişmiş ticaret platformunu sunar. 

Bir lider fiyat bulma kaynağı olan Bitfinex, satıcıların, ödeme işlemcilerinin, bireylerin ve trader’ların en derin likidite havuzuna erişmelerini sağlayarak Bitcoin ekonomisinin büyük bir bölümünü de desteklemektedir. 2012’de kurulan Bitfinex, dijital para birimi alışverişi alanında kurulmuş en güvenli platformlardan birisidir ve lideridir.

Yoyow ile ilgili eklemek ve sormak istediğiniz bilgileri bize iletin!
-- sponsor içerik --

---